Telefon: +385(0)35/44 54 66

Vjekoslav Leko, dipl.ing.građ.

Predsjednik Uprave

vjekoslav@leko-biro.hr

Damir Budimir, dipl.ing.građ.

Projektant

damir@leko-biro.hr

Ivan Medved, mag.ing.aedif.

Projektant

ivan@leko-biro.hr

Denis Dimić mag.ing.aedif.

Projektant

denis@leko-biro.hr

Marija Ević Čugura, mag.ing.aedif.

Projektant

marija@leko-biro.hr

Tanja Dokić mag.ing.aedif.

Projektant

tanja@leko-biro.hr

Andrea Trifunović, mag.ing.aedif.

Projektant

andrea@leko-biro.hr

Josip Batagelj ing.građ.

Projektant

josip@leko-biro.hr

Dalibor Čugura, ing.građ.

Projektant

dalibor@leko-biro.hr

Dejan Jelinić, ing.građ.

Projektant

dejan@leko-biro.hr

Rašid Havić, dipl.ing.stroj.

Projektant

rasid@leko-biro.hr

Ivana Miloš, mag.ing.mech.

Projektant

ivana@leko-biro.hr

Mladen Lovrić, stroj.teh.

Konstruktor

mladen@leko-biro.hr

Snježana Belfinger stroj.tehn.

Konstruktor

snjezana@leko-biro.hr

Alena Priseker stroj.tehn.

Konstruktor

alena@leko-biro.hr

Tamara Dautović, arh.teh.

Konstruktor

tamara@leko-biro.hr

Daniel Barišić, stroj.tehn.

Konstruktor

daniel@leko-biro.hr

Vlatko Leko, el.tehn.

Nabava, Financije

vlatko@leko-biro.hr

Ankica Đaković

Operativa , Opći poslovi

Društvo je upisano u registar Trgovačkog suda u Osijeku - stalna služba u Slavonskom Brodu.   Temeljni kapital društva iznosi 38.700,00 kuna i sastoji se od jednog temeljnog uloga.
OIB: 57796381630
MBS: 050017780
IBAN: IBAN HR5924840081100684768 kod Raiffeisenbank Austria d.d.
Uprava: Odlukom Skupštine Leko-biro d.o.o., Predsjednik uprave je Vjekoslav Leko, dipl.ing.građ. i član uprave mr.sc.Vjenceslav Leko dipl.ing.građ., zastupaju društvo pojedinačno i samostalno od 1992. godine.
Leko-biro d.o.o., društvo s ograničenom odgovornošću, za projektiranje, izvođenje investicijskih objekata i trgovinu, registrirano je i s radom je započelo 29.10.1992. Društvo je u 100 % - tnom privatnom vlasništvu.

Kontaktirajte nas
  • Adresa: Mile Budaka 1, pp 715
    35000 Slavonski Brod
  • Telefon: +385(0)35/44 54 66
    Telefon: +385(0)35/21 88 08
  • e-mail: info@leko-biro.hr
  • Ponedjeljak - Petak: 7:00 - 15:00
    Subota - Nedjelja: Zatvoreno
Pošalji poruku

© 2017. Uredio: Programming PROTOCOL.